Cafe Tentesi
Son dönemde cafe ve barlarda kış ayları için özel olarak tercih edilen şeffaf branda modelleri sayesinde artık açık alanları da daha kullanılır hale getirebiliyor ve sigara içme alanları yaratabiliyorsunuz. Hepinizin bildiği gibi kapalı alanda sigara içme yasağı gibi bir durum söz konusu ve bu aşamada kapalı alanlara müşteri çekmek de bir hayli sıkıntılı olmaya başladı.

Şeffaf branda modelleri ile birlikte dilerseniz sizler de kapalı alanları daha renkli hale getirebilir ve müşterilerinizi bu alanlarda misafir edebilirsiniz. Şeffaf olması dışarıyı da iç mekanlara dahil etmesini sağlıyor ve daha da önemlisi sıcak alanlar yaratıyor olmasıdır. Görsel bütünlüğü en iyi şekilde sağlayan ve şık alanlar yaratmanıza da en iyi şekilde fırsat sunan bu modelleri online dünya üzerinden sizler de satın alabilir, ya da inceleyebilirsiniz.

Şeffaf görüntü sayesinde absürt bir görüntü karşınıza çıkmıyor, bu yüzden dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile mekanlarınıza uygulayabilirsiniz. Sigara yasağı ile birlikte çok daha tercih edilir modellerden bir tanesi olduğunu da belirtmekte fayda var.

[yukarı]